Fear Effect Sedna

1 6 11 7 12
The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.

Storico dei cambiamenti di prezzo

Prezzo più basso: ₺9, PS+: ₺9 — Data di uscita: 06 Marzo 2018

Description

Korku sistemi, müthiş hikayesi ve müthiş ara sahneleriyle daha da güzelleşen gerilim dolu bir hayalet aksiyon oyunu. Takımının dinamik yeteneklerini kullanarak düşmanlarla mücadele et ve bulmacaları çöz. Oyunun eski fanları için mükemmel bir devam yeni oyuncular için tam bir başlangıç bu.

• Korku Faktörü: Korku göstergen yükseldiğinde yaralanmaya karşı daha savunmasız hale geliyorsun fakat verebileceğin hasar artarken özel yetenekler de kazanıyorsun. Yeni izometrik görüş açısısı ve Taktik Bekletme özellikleri ile, gizlilik ve strateji kullanarak korkuya meydan oku.

• Ruhlar alemine dal: Inuit'in mistik güçleri ve ruhlar aleminin doğaüstü yaratıklarıyla tanış. Beklenmedik şeylerle yüzleşmeye hazır mısın?

• Sinematik sahneler: Vahşi ve sürükleyici bir hikaye ve dinamik karakterler çarpıcı animasyon görsellerle hayata buluyor.

• Çeşitli silah ve yetenek seçenekleri: Susturuculu tabanca ve savunma kulelerinden alev silahları ve muazzam dönüşüm yeteneklerine kadar çok geniş bir yelpaze.

1 Oyuncu
DUALSHOCK®4 Titreşim İşlevi
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080p

Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları.
Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.
Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.
Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.

Fear Effect Sedna © 2017 Square Enix Limited. All rights reserved. Developed by Sushee SARL. Published by Square Enix Limited. Fear Effect, Fear Effect Sedna are trademarks or registered trademarks of Square Enix Limited. Square Enix Collective and the Square Enix Collective Logo are trademarks of Square Enix Holdings Co. Limited. All other trademarks are the property of their respective owners.

Informazioni prese dal sito ufficiale PSN, tutti i diritti riservati.

Comments