1. Polska
  2. PlayStation 4
  3. Minotaur Arcade Volume 1
PS4

Minotaur Arcade Volume 1 VR

Il sito funziona 24 ore su 24, 7 giorni su 7 grazie alla pubblicità.
Sostienici e disabilita AdBlock o iscriviti.
 Ho già questo gioco
Storico dei cambiamenti di prezzo (PlayStation Store)
Prezzo più basso: 75 zł , PS+: 75 zł — Data di uscita: 10 Ottobre 2019
descrizione
Aby można było grać w tę grę na PS5, może być konieczna aktualizacja oprogramowania systemu do najnowszej wersji. Ta gra będzie działać na PS5, ale niektóre funkcje z wersji na PS4 mogą być nieobecne. Więcej informacji znajdziesz na stronie PlayStation.com/bc.
Minotaur Arcade Vol. 1 oferuje dwie gry zręcznościowe w klasycznym, ale nowoczesnym stylu.

Gridrunner to klasyczny tytuł Llamasoft, który powstał w czasach Vic 20 i który ewoluował na wielu platformach przez kolejne lata. To wdrożenie eliminuje złożoność i próbuje wyobrazić sobie, co to zręcznościowa gra Gridrunner mógł wyglądać, jakby był zaimplementowany na zręcznościowym sprzęcie tego czasu.

Goatup to beztroska platformówka, która zapewni ci radość. Jesteś małą nianią kozą, której misją w życiu jest wspinanie się jak najwyżej i po drodze wychować jak najwięcej dzieci.

Wspinaj się po różnych strefach tematycznych. Odkryj ulepszenia, które mogą ulepszyć Twoje moce przez chwilę podczas wspinaczki. Czy uda ci się dostać na szczyt?

Ten produkt działa w następujących językach: Angielski

1 gracz
minimalna ilość wolnego miejsca 64 MB
Ekran w rozdzielczości HDTV: 720p,1080i,1080p
Kontroler nawigacyjny PlayStation®Move lub kontroler bezprzewodowy będą wymagane do funkcji sterowania ruchem.
Ten produkt jest zgodny z goglami PlayStation®VR. Do obsługi funkcji VR wymagane są gogle PlayStation®VR oraz kamera PlayStation®Camera.

Pobieranie tego produktu podlega Warunkom świadczenia usługi w sieci PlayStation Network oraz naszym Warunkom korzystania z oprogramowania, a także wszelkim innym konkretnym warunkom dodatkowym powiązanym z tym produktem. Jeśli nie akceptujesz tych warunków, nie pobieraj tego produktu. Inne ważne informacje można znaleźć w Warunkach świadczenia usługi.
Jednorazowa opłata licencyjna umożliwiająca pobranie na kilka systemów PS4. Korzystanie z tego elementu na podstawowym PS4 nie wymaga wpisywania się do sieci PlayStation Network, jest to jednak wymagane w przypadku innych systemów PS4.
Przed rozpoczęciem korzystania z tego produktu należy zapoznać się z ważnymi informacjami dotyczącymi zdrowia w sekcji Ostrzeżenia zdrowotne.
Library programs ©Sony Interactive Entertainment Inc. wyłączna licencja podmiotu Sony Interactive Entertainment Europe. Obowiązują Warunki korzystania z oprogramowania. Informacje dotyczące wszystkich praw użytkowania można znaleźć pod adresem eu.playstation.com/legal.
Informazioni prese dal sito ufficiale PSN, tutti i diritti riservati.