1979 Revolution: Black Friday And Blindfold Bundle VR

Il sito funziona 24 ore su 24, 7 giorni su 7 grazie alla pubblicità.
Sostienici e disabilita AdBlock o iscriviti.

Storico dei cambiamenti di prezzo

Prezzo più basso: 58 zł, PS+: 40,60 zł — Data di uscita: 11 Settembre 2019

Commenti

descrizione

Przedstawiamy dwie nagrodzone interaktywne opowieści od Digerati i iNK Stories. Zestaw zawiera nominowaną do nagrody BAFTA grę „1979 Revolution: Black Friday” oraz powiązaną z nią grę VR „Blindfold”.

1979 Revolution: Black Friday: Oparty na prawdziwych relacjach i faktach historycznych interaktywny dramat o wyborze i jego konsekwencjach, a także o chaosie i porządku. Wcielasz się w postać reportera, który powraca do Teheranu, stolicy Iranu, gdzie jest świadkiem protestów przeciwko rządzącemu krajem szachowi. Uzbrojony w kamerę, zostaje wkrótce wciągnięty w niebezpieczny świat rewolucji i niepokojów społecznych.

Blindfold: W tym krótkim, ale poruszającym dramacie, który eksploruje unikalne możliwości narracyjne w świecie VR, przenosisz się do niesławnego irańskiego więzienia Evin. Przetrwaj brutalne przesłuchanie ze strony naczelnika Assadollaha Lajevardiego, który będzie chciał złamać twoją wolę. Skinieniem, potrząśnięciem głową albo milczeniem sprawiasz, że historia posuwa się naprzód.

Kompatybilny z PlayStation®4 i PlayStation®VR.
Do gry z zasłoniętymi oczami wymagany jest PlayStation®VR.

Pobieranie tego produktu podlega Warunkom świadczenia usługi w sieci PlayStation Network oraz naszym Warunkom korzystania z oprogramowania, a także wszelkim innym konkretnym warunkom dodatkowym powiązanym z tym produktem. Jeśli nie akceptujesz tych warunków, nie pobieraj tego produktu. Inne ważne informacje można znaleźć w Warunkach świadczenia usługi.
Jednorazowa opłata licencyjna umożliwiająca pobranie na kilka systemów PS4. Korzystanie z tego elementu na podstawowym PS4 nie wymaga wpisywania się do sieci PlayStation Network, jest to jednak wymagane w przypadku innych systemów PS4.
Przed rozpoczęciem korzystania z tego produktu należy zapoznać się z ważnymi informacjami dotyczącymi zdrowia w sekcji Ostrzeżenia zdrowotne.
Library programs ©Sony Interactive Entertainment Inc. wyłączna licencja podmiotu Sony Interactive Entertainment Europe. Obowiązują Warunki korzystania z oprogramowania. Informacje dotyczące wszystkich praw użytkowania można znaleźć pod adresem eu.playstation.com/legal.

iNK Stories © 2019 / Digerati © 2019/ Stage Clear Studios © 2019

Informazioni prese dal sito ufficiale PSN, tutti i diritti riservati.