Metro Exodus Gold Edition

PSN 379 zł 189 zł   170,05 zł until 02/11/2019 02:59
The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.

Storico dei cambiamenti di prezzo

Prezzo più basso: 189 zł, PS+: 170,05 zł — Data di uscita: 15 Febbraio 2019

Description

Złota Edycja to gra Metro Exodus z Przepustka Sezonową obejmującą nowe przygody w postapokaliptycznych dzikich ostępach Rosji.

Zawartość jest nadal w opracowaniu, ale spodziewaj się godzin pełnej akcji rozgrywki fabularnej najwyższej jakości!

Metro Exodus to fabularna strzelanka pierwszoosobowa ze studia 4A Games łącząca w sobie śmiertelnie niebezpieczne walki, skradanie się, eksplorację i horror surwiwalowy w jednym z najbardziej wciągających ze stworzonych dotąd światów.

Czas umknąć z ruin wymarłej Moskwy i udać się w wielką podróż przez kontynent i postapokaliptyczne dzikie ostępy Rosji w największej przygodzie w uniwersum Metro, jaka powstała do dziś.
Przemierzaj dzikie ostępy, przechodząc rozległe, nieliniowe poziomy i stań się częścią ekscytującej historii zainspirowanej książkami Dmitrija Głuchowskiego, rozgrywającej się w ciągu całego roku – od wiosny, przez lato i jesień, aż po mroźną zimę nuklearną.

1 gracz
minimalna ilość wolnego miejsca 55 GB
Funkcja Wibracji DUALSHOCK®4
Ekran w rozdzielczości HDTV: 720p,1080i,1080p

Pobieranie tego produktu podlega Warunkom świadczenia usługi w sieci PlayStation Network oraz naszym Warunkom korzystania z oprogramowania, a także wszelkim innym konkretnym warunkom dodatkowym powiązanym z tym produktem. Jeśli nie akceptujesz tych warunków, nie pobieraj tego produktu. Inne ważne informacje można znaleźć w Warunkach świadczenia usługi.
Jednorazowa opłata licencyjna umożliwiająca pobranie na kilka systemów PS4. Korzystanie z tego elementu na podstawowym PS4 nie wymaga wpisywania się do sieci PlayStation Network, jest to jednak wymagane w przypadku innych systemów PS4.
Przed rozpoczęciem korzystania z tego produktu należy zapoznać się z ważnymi informacjami dotyczącymi zdrowia w sekcji Ostrzeżenia zdrowotne.
Library programs ©Sony Interactive Entertainment Inc. wyłączna licencja podmiotu Sony Interactive Entertainment Europe. Obowiązują Warunki korzystania z oprogramowania. Informacje dotyczące wszystkich praw użytkowania można znaleźć pod adresem eu.playstation.com/legal.

© 2019 and published by Koch Media GmbH, Austria. Deep Silver is a division of Koch Media. Deep Silver and their respective logos are trademarks of Koch Media GmbH. Developed by 4A Games. 4A Games Limited and their respective logos are trademarks of 4A Games Limited. Inspired by the internationally best-selling novel METRO 2035 by Dmitry Glukhovsky. All other trademarks, logos and copyrights are property of their respective owners. All rights reserved.

Informazioni prese dal sito ufficiale PSN, tutti i diritti riservati.

Comments