Defense Grid 2

1 1 3 58
The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.

Storico dei cambiamenti di prezzo

Prezzo più basso: ₺11,89, PS+: ₺11,89 — Data di uscita: 01 Ottobre 2014

Description

Defense Grid 2 kule savunmasının yeni neslidir. Defense Grid 2'de oyuncular kule stratejilerini değiştirmeleri gereken yenilikler keşfedecektir. Defense Grid 2, oyun içeriğinin sürekli değiştiği dinamik içerik sunar. Bir seviyeyi geçmenin bir milyon farklı yolu olduğundan, çözümünüz sadece size ait olacaktır. İşbirlikçi ve rekabetçi multiplayer, Defense Grid'a yepyeni bir boyut kazandırır. Strateji ve bulmaca tarzlarının karşımı eğlence ve sürükleyicilik katıyor.

1 Oyuncu
Ağ Oyuncuları 2-2
minimum 200 MB alan gerekir
DUALSHOCK®4 Titreşim İşlevi
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p

Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları.
Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.
Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.
Sony Computer Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Computer Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.

Telif Hakkı 2014 Hidden Path Entertainment. 505 Games'den alınan lisansla yayınlanmıştır. Defense Grid 2 ve DG2 ticari markalardır ve Hidden Path Entertainment ve Defense Grid, Hidden Path Entertainment, Inc'in tescilli markalarıdır. Tüm hakları saklıdır.

Informazioni prese dal sito ufficiale PSN, tutti i diritti riservati.

Comments