Suikoden II

The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.

Storico dei cambiamenti di prezzo

Prezzo più basso: 8,40 zł, PS+: 8,40 zł — Data di uscita: 03 Febbraio 2015

Description

Kompatybilne z PlayStation®3, PSP® (PlayStation®Portable), PlayStation®Vita and PlayStation®TV.

Królestwo Highland znajduje się w stanie napiętego rozejmu z sąsiadami. Zawarto polityczne sojusze i wzmocniono granice, ponieważ intrygi przeznaczenia toczą się dalej. Wyrusz w pełną odkryć podróż, poznaj niszczycielską magię runów, kontroluj zamki i dowódź żołnierzami. Ożyw legendę 108 Gwiazd Przeznaczenia.

Ten produkt to emulowana wersja klasyka na PlayStation® (PS one®). Niektóre funkcje mogą się różnić od tych z oryginalnej wersji produktu (PS one®) lub mogą być niedostępne.

Pobieranie tego produktu podlega Warunkom świadczenia usługi w sieci PlayStation Network oraz naszym Warunkom korzystania z oprogramowania, a także wszelkim innym konkretnym warunkom dodatkowym powiązanym z tym produktem. Jeśli nie akceptujesz tych warunków, nie pobieraj tego produktu. Inne ważne informacje można znaleźć w Warunkach świadczenia usługi.
Jednorazowa opłata za korzystanie z plików do pobrania na maksymalnie dwóch aktywnych i kompatybilnych domowych konsolach oraz trzech aktywnych i kompatybilnych konsolach przenośnych.
Przed rozpoczęciem korzystania z tego produktu należy zapoznać się z ważnymi informacjami dotyczącymi zdrowia w sekcji Ostrzeżenia zdrowotne.
Library programs ©Sony Interactive Entertainment Inc. wyłączna licencja podmiotu Sony Interactive Entertainment Europe. Obowiązują Warunki korzystania z oprogramowania. Informacje dotyczące wszystkich praw użytkowania można znaleźć pod adresem eu.playstation.com/legal.

©2014 Konami Digital Entertainment

Informazioni prese dal sito ufficiale PSN, tutti i diritti riservati.

Comments