1. Polska
  2. PlayStation 4
  3. Golem
PS4

Golem VR

Il sito funziona 24 ore su 24, 7 giorni su 7 grazie alla pubblicità.
Sostienici e disabilita AdBlock o iscriviti.
 Ho già questo gioco
Storico dei cambiamenti di prezzo (PlayStation Store)
Prezzo più basso: 104 zł , PS+: 104 zł — Data di uscita: 18 Novembre 2019
descrizione
Aby można było grać w tę grę na PS5, może być konieczna aktualizacja oprogramowania systemu do najnowszej wersji. Ta gra będzie działać na PS5, ale niektóre funkcje z wersji na PS4 mogą być nieobecne. Więcej informacji znajdziesz na stronie PlayStation.com/bc.
W Golem wchodzisz do tajemniczego bajkowego świata i wcielasz się w rolę Twine, spragnionej przygód dziewczynki, która w wyniku wypadku zostaje poważnie ranna. Choć na czas leczenia jest przykuta do łóżka, ani na chwilę nie przestaje marzyć o przemierzaniu zewnętrznego świata. Marzenia stają się rzeczywistością, gdy dziecko odkrywa, że potrafi tworzyć kamienne stwory zwane golemami, widząc ich oczyma i sterując ich poczynaniami. Rozwijaj umiejętności, aby pokonać wrogie golemy Silent Watch, odkrywaj ukryte skarby oraz potężne artefakty i zbadaj sekretne powiązania między miastem a tajemniczą przeszłością Twojej rodziny.

Ten produkt działa w następujących językach: Angielski


1 gracz
Ekran w rozdzielczości HDTV: 720p,1080p
Wymagany jest kontroler ruchu PlayStation®Move oraz kamera PlayStation®Camera.
Do korzystania z tego produktu niezbędne są gogle PlayStation®VR oraz kamera PlayStation®Camera.

Pobieranie tego produktu podlega Warunkom świadczenia usługi w sieci PlayStation Network oraz naszym Warunkom korzystania z oprogramowania, a także wszelkim innym konkretnym warunkom dodatkowym powiązanym z tym produktem. Jeśli nie akceptujesz tych warunków, nie pobieraj tego produktu. Inne ważne informacje można znaleźć w Warunkach świadczenia usługi.
Jednorazowa opłata licencyjna umożliwiająca pobranie na kilka systemów PS4. Korzystanie z tego elementu na podstawowym PS4 nie wymaga wpisywania się do sieci PlayStation Network, jest to jednak wymagane w przypadku innych systemów PS4.
Przed rozpoczęciem korzystania z tego produktu należy zapoznać się z ważnymi informacjami dotyczącymi zdrowia w sekcji Ostrzeżenia zdrowotne.
Library programs ©Sony Interactive Entertainment Inc. wyłączna licencja podmiotu Sony Interactive Entertainment Europe. Obowiązują Warunki korzystania z oprogramowania. Informacje dotyczące wszystkich praw użytkowania można znaleźć pod adresem eu.playstation.com/legal.
Informazioni prese dal sito ufficiale PSN, tutti i diritti riservati.