Gran Turismo Sport Spec II VR

Il sito funziona 24 ore su 24, 7 giorni su 7 grazie alla pubblicità.
Sostienici e disabilita AdBlock o iscriviti.

Storico dei cambiamenti di prezzo

Prezzo più basso: 79 zł, PS+: 79 zł — Data di uscita: 04 Ottobre 2019

Commenti

descrizione

TAM, GDZIE ŚCIGA SIĘ ŚWIAT

Od pierwszego, ekscytującego przyspieszenia po rozstrzygający się w ułamkach sekund finał jeźdź po szybkim torze ze Spec II. Poczuj dreszczyk sportów motorowych za kierownicą najszybszych pojazdów w intensywnych wyścigach online i w klasycznych trybach gry jednoosobowej.

Znajdziesz tu 10 najlepszych pojazdów z licencjonowanych przez FIA mistrzostw GT 2018 i 2,5 miliona kredytów w grze.

•Poprowadź ponad 280 najbardziej pożądanych pojazdów, ciesząc się łudząco realną grafiką i szokująco realistycznym prowadzeniem.
•Ścigaj się po ponad 25 mistrzowsko oddanych torach, w tym niesamowitym Nürburgringu czy Tokyo Expressway.
•Zmierz się z graczami z całego świata w licencjonowanych przez FIA mistrzostwach online lub graj w tryb kampanii GT League zawierający klasyczne puchary i wyścigi długodystansowe.
•Poczuj się jak prawdziwy kierowca dzięki trybowi gry PS VR.

Połączenie z Internetem jest wymagane przez większość funkcji produktu.

1-2 graczy
Liczba Graczy W Sieci: 2–20 - Tryb online dla wielu graczy w pełnej wersji gry jest dostępny tylko dla członków PlayStation®Plus
Funkcja Wibracji DUALSHOCK®4
Ekran w rozdzielczości HDTV: 720p,1080i,1080p
Ten produkt jest zgodny z goglami PlayStation®VR. Do obsługi funkcji VR wymagane są gogle PlayStation®VR oraz kamera PlayStation®Camera.

Pobieranie tego produktu podlega Warunkom świadczenia usługi w sieci PlayStation Network oraz naszym Warunkom korzystania z oprogramowania, a także wszelkim innym konkretnym warunkom dodatkowym powiązanym z tym produktem. Jeśli nie akceptujesz tych warunków, nie pobieraj tego produktu. Inne ważne informacje można znaleźć w Warunkach świadczenia usługi.
Jednorazowa opłata licencyjna umożliwiająca pobranie na kilka systemów PS4. Korzystanie z tego elementu na podstawowym PS4 nie wymaga wpisywania się do sieci PlayStation Network, jest to jednak wymagane w przypadku innych systemów PS4.
Przed rozpoczęciem korzystania z tego produktu należy zapoznać się z ważnymi informacjami dotyczącymi zdrowia w sekcji Ostrzeżenia zdrowotne.
Library programs ©Sony Interactive Entertainment Inc. wyłączna licencja podmiotu Sony Interactive Entertainment Europe. Obowiązują Warunki korzystania z oprogramowania. Informacje dotyczące wszystkich praw użytkowania można znaleźć pod adresem eu.playstation.com/legal.

Informazioni prese dal sito ufficiale PSN, tutti i diritti riservati.