Dzień Świstaka: Jaki Ojciec Taki Syn VR

Il sito funziona 24 ore su 24, 7 giorni su 7 grazie alla pubblicità.
Sostienici e disabilita AdBlock o iscriviti.

Storico dei cambiamenti di prezzo

Prezzo più basso: 84 zł, PS+: 84 zł — Data di uscita: 17 Settembre 2019

Commenti

descrizione

Od twórców „Deadlight”, „RIME”, „The Sexy Brutale” i „The Invisible Hours”, „Groundhog Day: Like Father Like Son”, współczesnej, komediowej historii z łamigłówkami i rozgałęzioną rozgrywką. Gracze wcielają się w Phila Connorsa Jr., uroczego, ale aroganckiego syna głównego bohatera filmu. Wracając do rodzinnego miasta Punxsutawney w Pensylwanii, Phil Jr. zostaje uwięziony w pętli czasowej, podobnie jak jego ojciec przed nim. Gracze będą rozwiązywać zagadki, wchodzić w interakcje z nowymi i znanymi postaciami oraz eksplorować miasto, próbując uciec od pętli czasu.

1 gracz
Ekran w rozdzielczości HDTV: 720p,1080i,1080p
Wymagany jest kontroler ruchu PlayStation®Move oraz kamera PlayStation®Camera.
Do korzystania z tego produktu niezbędne są gogle PlayStation®VR oraz kamera PlayStation®Camera.

Pobieranie tego produktu podlega Warunkom świadczenia usługi w sieci PlayStation Network oraz naszym Warunkom korzystania z oprogramowania, a także wszelkim innym konkretnym warunkom dodatkowym powiązanym z tym produktem. Jeśli nie akceptujesz tych warunków, nie pobieraj tego produktu. Inne ważne informacje można znaleźć w Warunkach świadczenia usługi.
Jednorazowa opłata licencyjna umożliwiająca pobranie na kilka systemów PS4. Korzystanie z tego elementu na podstawowym PS4 nie wymaga wpisywania się do sieci PlayStation Network, jest to jednak wymagane w przypadku innych systemów PS4.
Przed rozpoczęciem korzystania z tego produktu należy zapoznać się z ważnymi informacjami dotyczącymi zdrowia w sekcji Ostrzeżenia zdrowotne.
Library programs ©Sony Interactive Entertainment Inc. wyłączna licencja podmiotu Sony Interactive Entertainment Europe. Obowiązują Warunki korzystania z oprogramowania. Informacje dotyczące wszystkich praw użytkowania można znaleźć pod adresem eu.playstation.com/legal.

Groundhog Day: Like Father Like Son © 2019 Columbia Pictures Industries Inc. All Rights Reserved.
Madison Wells Media and the Madison Wells Media logo are trademarks and/or registered trademarks of Madison Wells Media, LLC in the United States of America and elsewhere.
TEQUILA WORKS® is a trademark of TEQUILA WORKS. All rights reserved.
All other trademarks, logos and copyrights are property of their respective owners.

Informazioni prese dal sito ufficiale PSN, tutti i diritti riservati.