Travis Strikes Again: No More Heroes Complete Ed. Pre-Order

The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.

Storico dei cambiamenti di prezzo

Prezzo più basso: 169 zł, PS+: 152,10 zł — Data di uscita: 16 Ottobre 2019

Description

ZAMÓWIENIE PRZEDPREMIEROWE – WYMAGANE JEST NATYCHMIASTOWE DOKONANIE PŁATNOŚCI

Zamów w przedsprzedaży już teraz, aby otrzymać unikalny motyw „Travis Strikes Again: No More Heroes Complete Edition”.

Sielankowe życie Travisa na kempingu na rolniczym Południu przerywa Badman, który chce pomścić swoją córkę, Bad Girl. Gdy Travis wraz z przybyszem zostaje wciągnięty do środka legendarnej konsoli Death Drive Mk II, „game over” zdaje się nieuchronny.

Tym razem to gry rzucą ci wyzwanie do walki!

Postaci zaludniające bogatą bibliotekę gier Death Drive Mk II łatwo się nie poddadzą!

Wykarczuj sobie obfitującą w przeciwników drogę promienistym ostrzem i miażdżącymi ciosami zapaśnika w stylu, który znasz i tak bardzo lubisz. Wykonaj 200% normy.

Szturmem zdobywaj kolejne umiejętności i łącz zwykłe ataki ze specjalnymi ruchami, wykręcając wyjątkowo odjechane kombinacje! Zmieniaj stosowaną taktykę i styl rozgrywki zależnie od okoliczności.

Zagraj jako Travis, Badman oraz – o ile odkryjesz w sobie odpowiednie pokłady zła – Shinobu i Bad Girl!

Więcej informacji na temat zamówień przedpremierowych, w tym informacji o tym, jak anulować zamówienie przedpremierowe, można znaleźć w Warunkach świadczenia usługi/umowie użytkownika Sony Entertainment Network. Aby móc korzystać z automatycznego pobierania, w systemie PS4™ muszą być włączone funkcje Automatyczne logowanie i Autowpisywanie.

1-2 Players
HDD 8GB Minimum
DUALSHOCK®4 Vibration Function
Remote Play Supported
HD Video Output: 720p, 1080i, 1080p

Pobieranie tego produktu podlega Warunkom świadczenia usługi w sieci PlayStation Network oraz naszym Warunkom korzystania z oprogramowania, a także wszelkim innym konkretnym warunkom dodatkowym powiązanym z tym produktem. Jeśli nie akceptujesz tych warunków, nie pobieraj tego produktu. Inne ważne informacje można znaleźć w Warunkach świadczenia usługi.
Jednorazowa opłata licencyjna umożliwiająca pobranie na kilka systemów PS4. Korzystanie z tego elementu na podstawowym PS4 nie wymaga wpisywania się do sieci PlayStation Network, jest to jednak wymagane w przypadku innych systemów PS4.
Przed rozpoczęciem korzystania z tego produktu należy zapoznać się z ważnymi informacjami dotyczącymi zdrowia w sekcji Ostrzeżenia zdrowotne.
Library programs ©Sony Interactive Entertainment Inc. wyłączna licencja podmiotu Sony Interactive Entertainment Europe. Obowiązują Warunki korzystania z oprogramowania. Informacje dotyczące wszystkich praw użytkowania można znaleźć pod adresem eu.playstation.com/legal.

© Marvelous Inc./Grasshopper Manufacture Inc. Licensed to and published by Marvelous Europe Limited.

Informazioni prese dal sito ufficiale PSN, tutti i diritti riservati.

Comments