Headspun

The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.

Storico dei cambiamenti di prezzo

Prezzo più basso: 51 zł, PS+: 45,90 zł — Data di uscita: 28 Agosto 2019

Description

ZAMÓWIENIE PRZEDPREMIEROWE – WYMAGANE JEST NATYCHMIASTOWE DOKONANIE PŁATNOŚCI

Headspun to hybrydowa gra FMV/Adventure osadzona w scenerii Cortex - kory pierwszorzędowej zdefektowanego mózgu Theo Kavinsky'ego.

Po wybudzeniu się z pięciotygodniowej śpiączki, Theo znajduje swoje życie w kompletnej ruinie. Pamięć wyparła wypadek, świadome i podświadome głosy w jego głowie, Ted i Teddy, ilustrują mu minione zdarzenia, i przywracają go do życia.

Headspun to gra mająca za temat odzyskiwanie zdrowia, odkrywanie świata i nieustanną walkę logiki z emocjami.

• Gra FMV o przebogatej fabule
• Dialog w schemacie drzewa - zróżnicowane efekty interakcji
• Odbuduj korę pierwszorzędową - zarabiaj neurosy, aby móc zatrudnić pracowników i zlecić im dzieło regeneracji.
• Odzyskaj utracone chwile, i sprawdź, co się zdarzyło w noc wypadku Theo.
• Oryginalny zapis Synthwave z Soho Loop

Więcej informacji na temat zamówień przedpremierowych, w tym informacji o tym, jak anulować zamówienie przedpremierowe, można znaleźć w Warunkach świadczenia usługi/umowie użytkownika Sony Entertainment Network. Aby móc korzystać z automatycznego pobierania, w systemie PS4™ muszą być włączone funkcje Automatyczne logowanie i Autowpisywanie.

1 player
10MB minimum save size
HD Video Output 720p, 1080p

Pobieranie tego produktu podlega Warunkom świadczenia usługi w sieci PlayStation Network oraz naszym Warunkom korzystania z oprogramowania, a także wszelkim innym konkretnym warunkom dodatkowym powiązanym z tym produktem. Jeśli nie akceptujesz tych warunków, nie pobieraj tego produktu. Inne ważne informacje można znaleźć w Warunkach świadczenia usługi.
Jednorazowa opłata licencyjna umożliwiająca pobranie na kilka systemów PS4. Korzystanie z tego elementu na podstawowym PS4 nie wymaga wpisywania się do sieci PlayStation Network, jest to jednak wymagane w przypadku innych systemów PS4.
Przed rozpoczęciem korzystania z tego produktu należy zapoznać się z ważnymi informacjami dotyczącymi zdrowia w sekcji Ostrzeżenia zdrowotne.
Library programs ©Sony Interactive Entertainment Inc. wyłączna licencja podmiotu Sony Interactive Entertainment Europe. Obowiązują Warunki korzystania z oprogramowania. Informacje dotyczące wszystkich praw użytkowania można znaleźć pod adresem eu.playstation.com/legal.

Developed by Superstring. Published by Wales Interactive. © 2019 Wales Interactive Ltd. Wales Interactive and Wales Interactive Logo are trademarks of Wales Interactive Ltd.
All other trademarks, copyrights and logos are property of their respective owners.

Informazioni prese dal sito ufficiale PSN, tutti i diritti riservati.

Comments