Zanki Zero: Last Beginning — Demo

The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.

Storico dei cambiamenti di prezzo

Prezzo più basso: Darmowe, PS+: Darmowe — Data di uscita: 26 Marzo 2019

Description

Badaj ruiny, lochy i wyspy postapokaliptycznego świata z perspektywy ośmiu bohaterów walczących o przetrwanie w Zanki Zero: Last Beginning!
8 klonów, 7 grzechów głównych, nieskończona liczba żyć – Graj z perspektywy jednego z ośmiu bohaterów w każdym z rozdziałów i badaj lochy, wieże oraz wyspy, aby odkryć grzechy z przeszłości bohaterów.
Przetrwają najsilniejsi – Poszukuj materiałów i żywności, zmagając się z potworami w trakcie bitew w czasie rzeczywistym, nie zapomnij tylko o śnie, odżywianiu się i odwiedzaniu toalety (serio, inaczej ucierpią na tym twoje zdrowie i drużyna).
Życie, śmierć, powtórka – Jeden cykl życia klona trwa 13 dni, a statystyki, zdolności i możliwości zmieniają się zależnie od wieku. Od sposobu twojej śmierci zależy, czy otrzymasz darmowe ulepszenia na następny cykl życiowy. W pełni wykorzystaj każdy z cykli!
1 gracz
minimalna ilość wolnego miejsca 3 GB
Funkcja Wibracji DUALSHOCK®4
Obsługa Gry Zdalnej
Ekran w rozdzielczości HDTV: 720p,1080i,1080p
Pobieranie tego produktu podlega Warunkom świadczenia usługi w sieci PlayStation Network oraz naszym Warunkom korzystania z oprogramowania, a także wszelkim innym konkretnym warunkom dodatkowym powiązanym z tym produktem. Jeśli nie akceptujesz tych warunków, nie pobieraj tego produktu. Inne ważne informacje można znaleźć w Warunkach świadczenia usługi.
Library programs ©Sony Interactive Entertainment Inc. wyłączna licencja podmiotu Sony Interactive Entertainment Europe. Obowiązują Warunki korzystania z oprogramowania. Informacje dotyczące wszystkich praw użytkowania można znaleźć pod adresem eu.playstation.com/legal.
© 2019 Spike Chunsoft Co., Ltd. All rights reserved. Zanki Zero is a trademark of Spike Chunsoft Co., Ltd. Licensed to and Published by Ravenscourt. Ravenscourt is a division of Koch Media GmbH, Gewerbegebiet 1, 6604 Höfen, Austria. Developed by Spike Chunsoft Co., Ltd. All rights reserved.

Informazioni prese dal sito ufficiale PSN, tutti i diritti riservati.

Comments