Hyper Sentinel

1 6 6 22
The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.

Storico dei cambiamenti di prezzo

Prezzo più basso: 7,25 zł, PS+: 7,25 zł — Data di uscita: 11 Maggio 2018

Description

Zręcznościowa strzelanka z niesamowitymi power-upami, potwornymi bitwami i efektownymi efektami przy 60 klatkach na sekundę. Idź do bitwy przeciwko gigantycznym statkom kosmicznym w 'trybie zręcznościowym', atakuj niezliczone grupy wrogów w 'trybie przetrwania' i walcz z potworami o ogromnym poziomie w 'trybie biegania po bossach'.

- Ulepszenia broni niszczycielskiej, w tym 'Astro-Mace' i 'Plasma-Rifle'

- Najlepsza gra logiczna o wysokich wynikach, z internetowymi liderami i 3 trybami trudności

- Ukończ 60 wyzwań, aby zostać wykwalifikowanym pilotem

- 12 elektryzujących poziomów z epickimi, wieloetapowymi potworami

- Wiele opcji graficznych, w tym grafika w nostalgicznym, 8-bitowym stylu

- List miłosny do klasyków arkad

1 gracz
Funkcja Wibracji DUALSHOCK®4
Ekran w rozdzielczości HDTV: 720p,1080p

Pobieranie tego produktu podlega Warunkom świadczenia usługi w sieci PlayStation Network oraz naszym Warunkom korzystania z oprogramowania, a także wszelkim innym konkretnym warunkom dodatkowym powiązanym z tym produktem. Jeśli nie akceptujesz tych warunków, nie pobieraj tego produktu. Inne ważne informacje można znaleźć w Warunkach świadczenia usługi.
Jednorazowa opłata licencyjna umożliwiająca pobranie na kilka systemów PS4. Korzystanie z tego elementu na podstawowym PS4 nie wymaga wpisywania się do sieci PlayStation Network, jest to jednak wymagane w przypadku innych systemów PS4.
Przed rozpoczęciem korzystania z tego produktu należy zapoznać się z ważnymi informacjami dotyczącymi zdrowia w sekcji Ostrzeżenia zdrowotne.
Library programs ©Sony Interactive Entertainment Inc. wyłączna licencja podmiotu Sony Interactive Entertainment Europe. Obowiązują Warunki korzystania z oprogramowania. Informacje dotyczące wszystkich praw użytkowania można znaleźć pod adresem eu.playstation.com/legal.

Copyright Huey Games Ltd 2018. All rights reserved.

Informazioni prese dal sito ufficiale PSN, tutti i diritti riservati.

Comments