Undertale

1 5 10 14 29
The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.

Storico dei cambiamenti di prezzo

Prezzo più basso: 38 zł, PS+: 37,80 zł — Data di uscita: 15 Agosto 2017

Description

Klasyk z komputerów PC zawitał na PlayStation®4 i PS Vita! Odkrywaj różnorodny świat RPG pełen przedziwnych, intrygujących postaci i pamiętaj, że przemoc nie jest jedynym sposobem na przeżycie. Zatańcz ze ślimakiem... pobaw się z psem... zdradź rycerzowi swoją ulubioną tajemnicę... lub olej to wszystko i zgładź swoich wrogów. Wybór należy do Ciebie, ale czy wystarczy Ci determinacji, by zwyciężyć?

Cechy:

· Zabijanie nie jest konieczne: Unikaj niebezpieczeństw dzięki sztuce negocjacji będącej elementem wyjątkowego systemu walki.

· Wymierzaj ataki w odpowiednim czasie, aby zadać większe obrażenia, a następnie unikaj ciosów wroga w stylu przypominającym klasyczne strzelanki typu góra-dół.

· Oryginalna, charakterystyczna grafika i ścieżka dźwiękowa.

· Intrygująca fabuła pełna barwnych postaci i elementów humorystycznych.

· Obsługa funkcji Cross-Buy (PS4™/PS Vita).

Kupno tej zawartości daje Ci dostęp zarówno do wersji na PS4™, jak i PS Vita!

Pobieranie tego produktu podlega Warunkom świadczenia usługi w sieci PlayStation Network oraz naszym Warunkom korzystania z oprogramowania, a także wszelkim innym konkretnym warunkom dodatkowym powiązanym z tym produktem. Jeśli nie akceptujesz tych warunków, nie pobieraj tego produktu. Inne ważne informacje można znaleźć w Warunkach świadczenia usługi.
PS4: Jednorazowa opłata licencyjna umożliwiająca pobranie na kilka systemów PS4. Korzystanie z tego elementu na podstawowym PS4 nie wymaga wpisywania się do sieci PlayStation Network, jest to jednak wymagane w przypadku innych systemów PS4.
PS Vita: Jednorazowa opłata za korzystanie z pobranej zawartości na 3 aktywowanych zgodnych systemach konsol przenośnych.
Przed rozpoczęciem korzystania z tego produktu należy zapoznać się z ważnymi informacjami dotyczącymi zdrowia w sekcji Ostrzeżenia zdrowotne.
Library programs ©Sony Interactive Entertainment Inc. wyłączna licencja podmiotu Sony Interactive Entertainment Europe. Obowiązują Warunki korzystania z oprogramowania. Informacje dotyczące wszystkich praw użytkowania można znaleźć pod adresem eu.playstation.com/legal.

Undertale ©Toby Fox 2015-2017. All rights reserved.

Informazioni prese dal sito ufficiale PSN, tutti i diritti riservati.

Comments