Mx Vs. Atv Supercross Encore

1 5 10 14
PSN 124 zł 21 zł until 30/10/2019 19:59
The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.

Storico dei cambiamenti di prezzo

Prezzo più basso: 16,50 zł, PS+: 14,20 zł — Data di uscita: 26 Ottobre 2015

Description

Przedzieraj się przez błoto, wyskakuj w powietrze, zaliczaj scruby i zwyciężaj na ponad 35 torach w tej rozszerzonej wersji!

Tylko edycja Encore zawiera nowy tryb Rhythm Racing, dodatkowe zewnętrzne trasy Nationals i wyścigi Waypoint w otwartym świecie.

Ulepszony silnik gry to zremasterowana grafika i dźwięk HD, płynniejsza rozgrywka w sieci oraz usprawniony model fizyczny jazdy.

Cechy charakterystyczne:
- Ponad dwa razy więcej tras niż w oryginalnym MX vs. ATV Supercross
- Tryb Rhythm Racing - wyścigi równoległe ze znajomymi na prostych torach ziemnych, z przeszkodami i skoczniami
- Tryb Free Ride czyli jazda bez ograniczeń
- Zupełnie nowy sprzęt i pakiety graficzne
- Ponad 60 profesjonalnych zawodników
- Ponad 80 licencji firm motocrossowych zapewnia maksymalny realizm
- Zremasterowany dźwięk, w tym po raz pierwszy pozycjonowanie audio w 3D oraz nowe efekty otoczenia
- Zaawansowany samouczek z profesjonalnymi wskazówkami dla początkujących graczy

Opcjonalne zakupy w grze

1-2 graczy
Liczba Graczy W Sieci: 2–12 - Tryb online dla wielu graczy w pełnej wersji gry jest dostępny tylko dla członków PlayStation®Plus
Funkcja Wibracji DUALSHOCK®4
Ekran w rozdzielczości HDTV: 720p,1080i,1080p

Pobieranie tego produktu podlega Warunkom świadczenia usługi w sieci PlayStation Network oraz naszym Warunkom korzystania z oprogramowania, a także wszelkim innym konkretnym warunkom dodatkowym powiązanym z tym produktem. Jeśli nie akceptujesz tych warunków, nie pobieraj tego produktu. Inne ważne informacje można znaleźć w Warunkach świadczenia usługi.
Jednorazowa opłata licencyjna umożliwiająca pobranie na kilka systemów PS4. Korzystanie z tego elementu na podstawowym PS4 nie wymaga wpisywania się do sieci PlayStation Network, jest to jednak wymagane w przypadku innych systemów PS4.
Przed rozpoczęciem korzystania z tego produktu należy zapoznać się z ważnymi informacjami dotyczącymi zdrowia w sekcji Ostrzeżenia zdrowotne.
Library programs ©Sony Computer Entertainment Inc. wyłączna licencja podmiotu Sony Computer Entertainment Europe. Obowiązują Warunki korzystania z oprogramowania. Informacje dotyczące wszystkich praw użytkowania można znaleźć pod adresem eu.playstation.com/legal.

© 2015 Nordic Games GmbH, Austria. Developed by Rainbow Studios. MX vs. ATV and Rainbow Studios is a trademark of Nordic Games Licensing AB, Sweden. All rights reserved. All other trademarks, logos and copyrights are property of their respective owners.

Informazioni prese dal sito ufficiale PSN, tutti i diritti riservati.

Comments